slepic pírka...

22. října 2012 v 16:38 | Bella
Práce na recepci, kde máte na starosti víceméně všechen chod penzionu a ubytovny je fajn pokud vás baví. Mne tato práce bavila. Měla jsem fajn kolegy, suprové vedení, měla jsem jako hezká holka veškerou pozornost domácich ubytovaných a sbírala jsem žhavé pohledy cizinců pro které jsem byla lákavou nabídkou chvilkové známosti. Nebudem si nic nalhávat, byla to práce snů! Která žena by si neužívala takovou pozornost, kytky, čokolády, velké spropitné-dýška. Ale byli tam i ženy. A jak všichni víme, ženy dokážou být velmi zákeřné a podlé. Pořád říkám, že pracovat v kolektivu žen, je to nejhorší co vás může potkat. Slepice...tak bych správně nazvala některé ženy. Mrkající
Ale o tom jiný článek, ted se budu věnovat jedné ženě, která si asi zasluhuje mou pozornost nejvíc, ale je diskutabilní v jaký formě.
Byla jednou z ubytovaných, kteří tam bydleli dlouhodobě. Budeme jí říkat Uršule, ani nevím proč se mi to jméno na ní hodí Smějící se Byla to žena tmavší pleti, menší postavy, typická koule, pocházejíci ze SVK. Mne osobně nevadila, dokud nezačala porušovat pravidla bydlení. Bydlela se sestrou se kterou vymysleli inteligentní plán jak ušetřit peníze.
Pár vychcánků u nás bydlelo. Zaplatili jsi jednu osobu a bydlelo jich tam pět. Časem se na ně přišlo, ale nejaký ten měsíc jednoduše bydleli s extra velkou slevou. Tento nápad se holkám zalíbil, že ho chtěli taky vyzkoušet. Měli smůlu protože nebyli zrovna nenápadné, vyčnívali z davu a jejich léčku jsme brzy prokoukli.
Uršula se odhlásila z ubytovny s tím, že se stěhuje a tudíž u nás nebude bydlet. Vyvětlili jsme jí, že jako návštěva k nám může, ale musí se povinně zapsat v návštěvní knize.
Chodila k ségře na návštěvy a taky se vzorově podepisovala v knize při příchodu. Problém byl, ale v tom, že nikdy neodcházela. Byli to takové ty návštěvy co nikdy neměli skončit...prostě přišla, přespala, ráno tajně odešla a odpoledne se vracela na další návštěvu. Když jsme jí obvinili z toho, že u nás přespává, se urazila a na otázku proč se tedy neodepisuje když odchází odpověděla, že zapomíná.
Přestala platit, tudíž tam neměla co dělat. Začli jsme jí vyhazovat, ale párkrát nám nejak proplula přes recepci a tak dostala totální zákaz vstupu na penzion. Jednoho krásnýho dne naše dvě hospodářky, které "kotrolovali" chod personálu, se usídlili na šestým patře pravděpodobně aby zkontrolovali výhled na Prahu a osobně zkoušeli popelník zda plní svou funkci tak jak má. Paní ,budeme jí říkat Monika se vyklonila z okna aby zkontrolovala výhled na vchod a co čert nechtěl pod ní se vykláněla Uršula a taky kontrolovala výhled, ale z jiného důvodu. Vyhodila své špinavé kalhotky ven oknem. Budeme si domýšlet a diskutovat proč je jednoduše neoprala nebo nevyhodila do odpadkovýho koše? Ne, ne, myslím, že u této "lady" je to zcela zbytečné.
Já jako recepční jsem měla na starosti poštu ubytovaných. Uršuly pošta k nám chodila pořád. Byla jsem mrcha protože mne naštvalo, že nerespektovala pravidla a já kvůli ní vypadala jakože jí tam pouštím, tedy ne jenom já, ale mne to štvalo asi nejvíc. Mohla jsem její poštu ukládat a dávat její sestře, nebyla to těžká práce navíc, ale proč? Nerespektovala mne jako recepční, já jsem nerespektovala jí! A tak jsem její poštu vracela odesílateli jako nepřevzatou S vyplazeným jazykem
V jedno sobotní ráno, kdy byl klid a měla jsem tam jednoho ubytovanýho "hrobaře" vešla na recepci Uršula a ptala se na poštu. Ajééje, pomyslela jsem si, ale nevzdala jsem to a zachovala jsi svou hrdost. "Paní Uršula, jelikož tady nebydlíte, nejsme povinní dál uschovávat Vaší poštu a vy víte moc dobře, že tady nemáte co dělat, takže myslím, že nebudeme dál prodlužovat náš rozhovor mějte se, hezký den přeji" zdvořile jsem se poručila. Ale ta slepice toho nenechala, začla po mne řvát jak si dovoluji jí vyhazovat, že chce svou poštu, že čekala na podporu a já jí okradla:"Okamžitě mi jí dej nebo tě udám, ty kozatá kur*o!"
Tomu jsem se musela zasmát z čeho by mne asi obvinili, ale chtěla jsem jí ješitně vrátit tu kur*u a tak jsem vytáhla těžký kalibr, KALHOTKY: "Vy si myslíte, že jsme tady úplně pitomé? Vyhazujete z oken vaše zasraný kalhotky, že se nestydíte, špíndíro jedna! Kdo to má tady po Vás sbírat?Nemáte tady co dělat! Neplatíte tak vypadněte!"
Uršula zrudla, řvala, ale já jsem jí vůbec neposlouchala a poddala se své fantazii, kde vypadala jako slepice. Ale normální velká slepice, která se zjevně rozčiluje, překračuje z jedný strany na druhú, třepe křídlama až z ní ro peří lítá a lítá všude. Recepce se zmenšuje a slepice roste, je pořád větší a dost! Oklepala jsem se z té představy a slyšela: "....ty kozatá kurvo, se postarám o to abys tady skončila, ty "cickaňa."
No to ma tak dožralo, že v tu chvíli jsem se měnila na slepici já a musela vypadat hooodne nepříjemně jelikož jsem se automaticky postavila a šla k ní velmi rychlým a rázným krokem! "Co jsi to řekla?! prolítla jsem dveřma od recepce. Ani nevím co jsem měla v plánu udělat. Lekl se mně dokonce i "hrobař" ale naštěstí byl duchaplnější než já a zastavil mně svým tělem a Uršula taky velice duchaplně "zdrhla" Smějící se
Pak byl chvíli klid, po žádné Uršule ani slechu, až najednou se objevila poštačka a podala mi obálku. Byla adresovaná mému vedení, ale já jsem hned poznala od koho je. Pokud si myslíte, že byl od Uršuly-naprosto správně! Okamžitě jsem nadšeně volala vedoucí a řekla jí oč jde, ta se zasmála at si ten dopis nechám, že jí to vůbec nezajímá a tak jsem ho celá zvědavá otevřela. Ten dopis byl napsaný na dvě stránky A4. Musela jsem si to přečíst dvakrát, poprvé to byl šok...gramatika nestála za nic...stylizace...o tom se vůbec nebudeme bavit, ale obsah...to vám řeknu, ten stál za to!
Smál se na obsahu celý penzion protože sloh ve stylu, že jsem lesba a jsem zamilovaná do Uršuly, že jí obtěžuju a sexuálně zneužívám, že jí nechávám za cigarety přespávat na penzionu a ted si jí za odmítnutí mstím, že jí kradu poštu a, že vybírám od zákazníků dárky ve formě alkoholu, šperků atd. aby mohli u nás přespávat....můžu vám říct, že lepší komediální průpovídku jsem nečetla.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lacika Lacika | 10. ledna 2013 v 17:18 | Reagovat

:-D pobavilo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama