.....ex

14. listopadu 2012 v 23:29 | Bella
Manager mne upozorňoval, že se přijde ubytovat parta pěti kluků tam od nich z Liberce. "Mmmmmm" pomyslela jsem si, že nebude na škodu mít tady nové tváře.
Když přijeli, byla jsem zmatená, nevěděla jsem na koho se mám víc soustředit, byli všude, bylo jich jenom pět, ale byli tak živí a hluční, že jsem opravdu měla pocit, že jsou všude. Každý byl jiný, Karel, ten nejstarší byl svalnatý, hodně udělaný muž - vůdce. Martin - praštěný, ukecaný, velmi přátelský vysoký blondák, Martin 2 byl zřejmě nejmladší, rozkošný benjamínek pak tam byl ještě dredatý drzý Milhaus, kterého žádná ženská nezajímala. No a pak byl ON.
Měl krásné modré oči, blonďaté krátké vlasy a úsměv který by obměkčil i to nejstudenější srdce na světě... Byl tak rozkošně zamtený a rozpačitý, že se mu nedalo odolat.
Ze začátku to byli takové okoukané řeči, byli všichni odvázani když byli spolu jako jedna parta. Jako typickí kluci, předbíhali se jeden před druhým kdo se mnou jak zaflirtuje. Když se vrátili z práce, zasedli do hospody která byla hned vedle recepce, no a já jsem taky moc nezaostávala. Oblíkala jsem si sukně, trička s výstřihama a pobíhala kolem jejich stolu zamyšleně jakože něco pro hospodu zařizuju, něco fakt důležitýho.
A tak začlo velké přátelství a já se nemohla rozhodnout kterého kluka pozornost se mi líbí víc. Jestli benjamínka Martina nebo JEHO. Benjamínek byl pro mne fakt benjamínek, on to dobře věděl a docela toho zneužíval...ale přišla jsem na to, že ho nechci jako partnera...prostě ho mám jenom ráda a bavil mne.
Zato ON, byl pro mne přitažlivý, bylo to tak stydlivé a zároven tak moc se touha dala poznat. Bylo to velmi zajímavé. Pamatuju si, že jsme hráli karty ve společné místnosti. Byli náražky, byla sranda, vtipkovali jsme, popíjeli jsme. Vymněnili jsme si pár pohledů, pár žhavých, pár stydlivých...a nakonec jsme tam zůstali pozdě úplně sami. Jelikož jsme byli v 11patře, byl krásný výhled na noční Prahu, užívali jsme si výhledu naplno. Seděli jsme v okně, vedle sebe. Bylo tam to jiskřivé ticho. Touha po jeho rtech byla velká, cítila jsem i jeho touhu, chtíč. Nic se nestalo, bylo to tak zvláštní. To čaro, tma, ticho, ta atmosféra. Myslím, že zrovna tehdy se do mne zaselo zrníčko lásky, které pomalu rostlo tak silně, že dodnes nevím proč?!
Jsem toho názoru, že každý človíček co vám vstoupí do života má pro vás smysl. Něco vám dá, něco vás naučí a naopak vy mu to oplatíte. Musíte se na to, ale koukat pozitívně. Člověk, který vám zlomil srdíčko, přítel kterému jste věřili a on vás podvedl, kolegyně na kterou jste spoléhala a ona vás potopila, kamarádka, které jste pomohla když to potřebovala a ona vám poděkovala tím, že vás pomlouvala, na tom si musíte najít pozitivum.
Mne ublížil "ON" hodně, ale možná mi měl ukázat jak moc dokážu ještě milovat, možná jsem se konečně naučila nedat na první pohled? Snad mne to zocelilo a jsem silnější než předtím anebo mi to zkřesalo hřebínek sebevědomí? :) Jedno stoprocentní pozitivum, ale vím a je to to, že je konec!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anonym Anonym | Web | 14. listopadu 2012 v 23:37 | Reagovat

Máš to tu hezký :)

2 Bella Bella | 15. listopadu 2012 v 0:49 | Reagovat

děkuji ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama