já, já a já

15. listopadu 2012 v 0:03 | Betty
Nikdy jsem jako mladší puberták nechápala ty věty, to konstatování mého znamení v moudrých knížkách. Štír velmi přátelská bytost se sklony k pomstě a ovládaní. Pche, ja? To tak.
Osobnost vyznačujíci se ostrým pohledem, očami co vás propíchnou, oči které vás nepustí z dohledu a nemůžete se jim vyhnout. Bystrý úsudek, přesný odhad situace, aktivní tvořivé myšlení, které se vyznačuje originalitou. Jsou to silné osobnosti, které dokáží mistrně maskovat své pocity a jejich partneři se nikdy nedozví o jejich žárlivosti, stejně jako jejich kolegové o závisti. Tito lidé často prožívají mučivé stavy mysli a nikdo z okolí o tom nemá tušení.
Obávám se, že čím jsem starší, tím víc se podobám charakteristice tohoto pro mne krásneho znamení.
Sama mám v sobě docela zmatek a nevyznám se v některých svých myšlenkách, ale urazí mne když se zeptám kamarádky jaká jsem a ona to neví?! Vím, že jsem hezká, ale přitom mám deprese ze vzhledu. Vím, že jsem silná osobnost, že dokážu všechno co si zaumíním, ale přesto si nevěřím a vzdávám svůj boj bez toho abych vydržela alespon do poloviny.
Co všechno vplýva na to jaká ze mne bude žena? No, ted jsem se pobavila, docela si neuvědomuji svůj věk, že vlastně já už žena jsem. Bože, žena! Asi jsem trošku teatrální, ale neměla bych si přece jen pořídit klobouk, kostýmek a podpatky? Jsem žena a podle toho bych se měla taky oblékat a chovat. A hlavně cítit!
Pořád si říkám, že je ještě čas dospět. Odkládám svou zodpovědnost, jsem si jistá, že za mne bude ještě někdo odpovědný i když ten vlak už dávno odjel.
Říkám, že jsem taková s jakými lidmi se bavím. Jsem lehce ovplyvnitelná, ale přitom jsem hodně nebezpečná svému okolí. Vidíte v tom tu ironii? Nechávám se ovplyvňovat, ale jen do té míry až můžu všechno využít, pak zneužít a pak se přesunout "O DŮM DÁL"
Nejsem špatný člověk, jednoduše mám v sobě asi zbytek z minulýho živote nebo co....
Přitom vím, že bych ráda pomohla každé jedné osobě co v životě potkám, nezabiju mouchu, pavouka odchytím a odnesu pod stromek, slimáka přeložím na trávník aby ho někdo nezašlápnul, kvůli tomu chodím pozdě i do práce.
Jsem rozpolcená osobnost? Nebo je to tím jak jsem vychovaná a co mne v životě potkalo? Moje maminka mne vychovávala stylem, musíš se ke každému chovat slušně, s každým musíš vycházet a hlavně už odmalička jsem slyšela: "Co si o nás lidi pomyslí?! Co o nás budou říkat?"
No a toto spojení mi zůstalo a nevím se toho zbavit. Vždy se chovám tak aby to moje okolí vnímalo pozitivně...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 15. listopadu 2012 v 5:43 | Reagovat

Trpis nedostatkom zdravej agresie; neliecitelne. ;-)

2 Bella Bella | 15. listopadu 2012 v 10:41 | Reagovat

O_O to asi není moc dobrý, viď? :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama