rozloučka se starým tělem

15. listopadu 2012 v 0:20 | Betty |  hubnutí
Lidské oko je zvláštní část těla. Před zrcadlem jsem jakž takž k světu, ale když se odfotím a koukám se na fotky své postavy děsím se!!! Proto doporučuji když chcete hubnout a chybí vám motivace odfoťte se a koukněte se na sebe jako na cizí ženu, co vidíte?!
Toto nemá nic společné se seběvedomím a s tím jak si sama sebe vážím. Ten pohled na moje tělo je děsný! Jsem prostě tlustoprd a tečka! Oproti tomu co jsem bejvala jsem! A je s tím načase něco udělat.
Moje poslední minuty s vínkem a číňakem. To je jasný, že se nadlábnu, protože jako už asi po stý krát si říkám, že to je naposled co zkusím dietu, je to naposled co sním ten mnam mnam nezdravý číňák, což je ta čínská polévka plná glutamanu, který chutná tak, že se ho nemůžu vzdát i když je to hnus. Miluju pizzu, miluju čínské polévky i krokety. Bohužel jsem to nechala zajít docela daleko a dokážu se smířit s tím, že to dělám pro sebe a tudíž si sama sobě musím dokázat, že jsem silná abych odolala té krásné vůni, té jediněčné chuti a když ne, budu sebou nosit fotku abych se na ní koukla když bude nejhůř. Ta chut na jídlo mně zaručeně přejde :) takže vzhůru do toho!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama