a znova, od začátku...

10. ledna 2013 v 18:15 | Betty |  hubnutí

"Kdy se už konečně poučím a nechám toho? Kdy budu mít takovou postavu co mi to dodá sebevědomí neohrožené Angeliny? Kdy konečně vydržím alespoň jednu dietu?"

Jako každá druhá žena po novým roku chci opět držet dietu a do léta mít postavu dokonalé Angeliny Jolie, jakékoliv modelky od Victoria Secret anebo alespon takovou abych se nestyděla vyjít si na kúpaliště v plavkách.
Známá z práce, z vedlejšího krámu zhubla, teda né žeby to potřebovala, byla hubená, ale to jak zhubla...viditelně opěkněla, vyrýsovala si tu jemnost, tu správnou ženskost. Já chci taky a slíbila mi, že mi s tím pomůže. Že do toho půjde se mnou. Od 2.1. tedy zase držím dietu.
Teď mám fázi číslo 2.
To znamená zeleninová a ovocná fáze. Nic jinýho jenom ovoce a zeleninu, žádný sýr, žádné pečivo, nic....jenom vitamíny. Bohužel se mi to moc nedaří, teda jako ano, jím víc zeleniny a ovoce, až jsem se bála, že se mé tělo zblázní a nezvládné takový přísun vitamínů. Takže tuto fázi už se budu snažit dodržet. Vždyť už zbývá jenom pár dnů...to zvládnu, ne?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama